Analist: Bu 2 Kripto Para Güçlü “Al” Sinyalleri Gönderiyor!

Kripto para piyasası, beklenenden daha soğuk ABD TÜFE verilerinin açıklanmasının ardından toparlanma belirtileri gösteriyor. Kripto analisti Aneena Alex, potansiyel alım sinyallerini tespit etmek için CoinGlass’tan RSI ısı haritasına bakıyor. Bu bağlamda analist, “al” sinyalleri gönderen iki kripto para tespit etti. Analist, bu tokenlerin kayda değer güçlü ivmeyle öne çıktığını belirtiyor.

İki kripto para güçlü “al” sinyalleri gönderiyor!

Ortalama haftalık RSI, piyasanın herhangi bir yönde hareket edebileceğini gösteren nötr-50 bir manzara gösteriyor. Bununla birlikte, ortalama günlük RSI şu anda 43,90’ın altında ve son piyasa koşullarını yansıtıyor. Bu durum, yükselişin devamı için ideal bir durum yaratıyor. Böylece, bu kripto paralar bu hafta güçlü bir yukarı yönlü hareket için başlıca adaylar haline getiriyor. Diğer bir ifadeyle bu tokenler net bir alım satım sinyali gönderiyor.

Al” sinyali veren ilk kripto para: Injective (INJ)

Injective (INJ) şu anda son performansına ve teknik göstergelerine dayanarak güçlü alım sinyalleri gösteriyor. 24 saatlik 66,31 RSI değeri, %21,43’lük kayda değer fiyat artışıyla birlikte güçlü bir yukarı yönlü momentuma işaret ediyor. Bu, INJ’nin önemli bir alım baskısı yaşadığının bir işareti. Ayrıca, boğa eğilimini sürdürmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor.

Kripto Piyasası RSI Isı Haritası, günlük grafik: INJ. Kaynak: INJ: CoinGlass

Daha kısa zaman dilimlerinde, özellikle 15 dakika ila 12 saat arasındaki RSI değerleri sürekli olarak 60’ın üzerinde kalıyor. Bu durum, acil alım ilgisini ve hızlı kazanç potansiyelini güçlendiriyor. Böylece, INJ’yi hem kısa vadeli yatırımcılar hem de büyüme arayan uzun vadeli yatırımcılar için cazip bir seçenek haline getiriyor. Basın saatine göre INJ 32,524 dolardan işlem görüyor.

Oasis (ROSE) güçlü bir performans sergiliyor

Oasis (ROSE), 24 saatlik 68,61 RSI değeri ve %21,29 fiyat artışıyla güçlü bir performans sergiliyor. Birden fazla zaman diliminde (15 dakikadan 12 saate kadar) tutarlı RSI değerleri, devam eden alım baskısını vurguluyor. Bu durum, bu varlığa yönelik piyasa güveninin sürdüğünü gösteriyor.

Kripto Piyasası RSI Isı Haritası, günlük grafik: ROSE. Kaynak: ROSE: CoinGlass

Haftalık RSI değerinin 59,13 olması da olumlu havanın devam ettiği fikrini destekliyor. Ayrıca, ROSE’u sağlam büyüme potansiyeline sahip token arayan yatırımcılar için cazip bir seçenek haline getiriyor. Basın saatine göre ROSE 0,13276 dolardan işlem görüyor.

Kripto para piyasası için yatırım uyarısı

Hem INJ hem de ROSE’daki önemli fiyat hareketleri ve teknik güç, alım bölgelerinde olduklarını ve yatırımcıların ve traderların mevcut yükseliş trendlerinden yararlanmaları için cazip fırsatlar sunduklarını gösteriyor. Bu iki kripto para birimi mevcut durumda güçlü alım sinyalleri veriyor. Buna rağmen, kripto piyasası yapısı gereği oldukça değişkendir. Dolayısıyla her şeyin hızla değişmesi mümkün. Bu yüzden, yatırımcıların tetikte olmasında fayda var.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir